ZONDAG   21 JULI     HULSHOUT          BVB

VOORSELECTIE  

 

Schotte   Louwrence

Dubois  Foeke

Fransen  David

Van Malderen  Bjorn

Vandemeulebroecke  Steven

Van Nuffelen Glen

Rottiers  Jens

Fierens  Wietse

Williams  Joe

 

DS /  Patrick

Mecano : John

Verzorgers :  Dino......Philippe

 

info:....  Later

RONDE VAN  LUIK         15  TOT 19 JULI

 

SELECTIE

Schotte  Louwrence

Van Huffelen  Glen

Dubois  Foeke

Van Compernolle  Kenneth

Rios  Christiano

Marquez  Mandel

Ricci  Chistian

RES/

Fransen  David

Gariglio  Martin

 

DS/   Patrick

Mecano /  John

Verzorgers /   Dino        Pa  Louwrence  en  Glen

 

INFO / 

1e  Rit ….Limbourg    

2 e Rit....Plombieres

3e Rit....Hamoir

4e Rit....Braives

5 e Rit ….Seraing

Iedere avond  slaapt de ploeg  in  INSTITUUT  PROV.       LA REID

 

Verzamelen de 1e dag  aan Asfra Flanders  om  8.30 h

Verzamelen  in  LIMBOURG   aan de parking   QUAI des RELIGIESSES om  11.00h

Start  1 e  rit om  12.25 h

 

ZONDAG    14 JULI       GP. ST. NIKLAAS    i.c.

SELECTIE /

 

Heaney  Marc

Fransen  David

Van Malderen  Bjorn

Sellar  Thimothy

Harvey  Timothy

Harvey  Matthew

Gariglio  Martin

 

RES:

Buyl  Stijn

Rottiers  Jens

Fierens Witse

 

DS:     Luc

Mecano: John

Begeleiders:    Dino        Patrick  V D St

 

INFO/

  160 km                14.00h

Verzamelen aan Asfra Flanders   om   10.45h

Verzamelen aan  :  Sporthal De Witte Molen

                                    Azalelaan    29

                                    St Niklaas                  om   12.30 h

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAANDAG  8 JULI      SCHAAL  SCHOETERS         BEVEREN

SELECTIE/

 

Schotte   Louwrence

Rios  Christiano

Heaney  Marc

Marques  Mandel

Van Huffelen  Glen

Ricci Christian

Gariglio  Martin

 

RES:

Buyl  Stojn

Dubois  Foeke

 

DS : Patrick

Mecano :  John

Begeleiders :  Patrick V D ST        Pa  Schotte

 

INFO:        159 KM            13.30 H

Verzamelen aan de winkel Asfra Flanders  om  10.30 h

Verzamelen aan :   Atletiek Piste Beveren

                                  Klapperstraat

                                  BEVEREN           om  12.00h

                          

 

ZATERDAG  6 JULI       GP. RIK VAN LOOY      HERENTALS

 SELECTIE :

Verwaest  Kevin

Rios Christiano

Marques  Mandel

Heaney  Marc

Gariglio  Martin

Schotte  Louwrence

Ricci  Christian 

 

RES:

Dubois  Foeke

Sellar Timothy

 

 

 

DS :   Luc

Mecano :  John

Begeleiders : Dino       Philiphe

 

  INFO:           151 km        15.00 h

 

Verzamelen  aan    Asfra Flanders  om    11.30 h

Verzamelen  aan  Sporthal :    KFC Grobbendonk

                                                      Vaartkom   2

                                                      GROBBENDONK          om  13.30 h

 

 

 

 

 

 

 

HELLO  RENNERS

Vanaf... 17 juni  tot  5 juli  gaan we er even tussenuit.

De examen staan voor de deur en er zijn ook geen I.C wedstrijden.

Jullie kunnen tussendoor  1.12 A en 1.12 B    rijden.

Alsook Prof wedstrijden maar met wild card dan.

 

Tot later eens …..Asfra Racing Team

ZONDAG  16 JUNI       ROMSEE - STAVELOT - ROMSEE    I.C

 

SELECTIE /

Schotte  Louwrence

Van Nuffelen Glen

Franssen  David

Jones  Bradley

Gariglio Enzo Martin

Dubois  Foeke

Rios Rojas Christian

RES :

Williams  Joe

Sellar  Thimothy

 

DS :  Luc

Mecano :  John

Verzorgers : Patrick       Dino

 

Info:   165 km            13.30h

Verzamelen aan  Asfra Flanders  om   9.15h 

Verzamelen    :     Sporthal  de Fleron

                               Avenue de  l Espace  4

                              4620    FLERON              om  12.00H

                              

                       

 

 

 

 

DINSDAG  11  JUNI    KAMP   V H   WAASLAND      I.C

SELECTIE  /

Verwaest   Kevin

Schotte   Louwrence

Heaney Marc

Gariglio Enzo Martin

Jones  Bradley

Buyl  Stijn

Van Compernolle  Kenneth

RES/

Marques  Mandel

Williams  Joe

 

 

163 KM            14.00H

INFO /

Verzamelen aan  Asfra Flanders om   11.00h

Verzamelen aan sporthal  DE  KLAVERS  St Andriesstraat  BELSELE WAAS   om 12.45 h

 

DS /   Luc of  Patrick

MECANO /   John

BEGEL/    Patrick......Dino......Philippe

 

 AAN  ALLE  RENNERS     U23    en    ELITE

ZONDAG  9  JUNI  

is er  een wedstrijd   1.12 B  in   HOREBEKE   

Dit is een wedstijd georganiseerd door een onzer sponsoren.

Daarom de renners die niet geselecteerd zijn voor  I.C.s dienen daar te starten.

Bij afwezigheid dient de ploegleiding te worden verwittigd.

AMATEURS en MASTERS   mogen ook  starten.

INFO /

HOREBEKE        15.30H     115 KM

D.Sp  :   LUC  is aanwezig

Dank u

 

 

 

ZONDAG  9 JUNI       MEM. VAN CONINGSLO    1.2    U25

 

SELECTIE /

Van Nuffelen  Glen

Fransen  David

Heaney Marc

Van Malderen  Bjorn

Doherty  Tony

Grey  Matthew

Rottiers  Jens

RES /

Sellar  Timothy

Gariglio  Martin

 

DS:   Patrick

Mecano  :  John

Begeleiders :  Dino........Pa  Glen...… Pa Bjorn

 

INFO /        180 KM...………..12.35 H

Verzamelen aan Asfra Flanders om   9.30 H

Verzamelen aan de Sporthal  Wavre   in  WAVER   om  11.00H

neyZONDAG  2  juni       GP  ETIENNE DE WILDE  LAARNE    ic

SELECTIE /

Verwaest  Kevin

Vandemeulebroecke  Steven

Schotte Louwrence

Van Nuffelen  Glen

Fransen  David

Heaney  Marc

Jones  Bradley

RES/

Dubois Foeke

Rottiers   Jens

 

153 KM             13.00H

 

DS /  Luc

Mecano /   John

Verzorgers  /  Patrick   Dino  Philippe

Camion/  Ronny   DC

 

INFO /  

Verzamelen aan de winkel  Asfra Flanders  om  10.15h

Verzamelen aan de sporthal  in Laarne  om 11.30h

 

 

 

ZONDAG    19 MEI     GP  WASE POLDERS          PROFS

SELECTIE

Verwaest   Kevin

Vandemeulebroecke    Steven

Van Malderen  Bjorn

Williams   Joe

 

 

Alleen  Belgische  renners

 

 

176  km     Start :     13.30   h

Ds :  Patrick

Mecano:     Patrick  V d St

Begeleiders:   Dino

 

Verzamelen: Aan de aankomst om  12.00 h

Volgwagen is  aanwezig

Allen  bevoorradings biddons  !!!!!

RONDE VAN  ALBANIE            2.2

           20-21-22-23-24  MEI

SELECTIE :

Fransen  David

Schotte  Louwrence

Dubois  Foeke

Van Nuffelen  Glen

Jones Bradley

Buyl    Stijn

 

DS :  Luc

Mecano ;  John

Begeleiders :   Pa Schotte  en Pa Van Nuffelen

 

INFO /   Special webb  voor T D Albanie 2019

 

ZONDAG      12 MEI        ZANDHOVEN       BVB

SELECTIE :

Fransen  David

Vandemeulebroecke  Steven

Buyl  Stijn

Verwaest  Kevin

Schotte  Louwrence

Dubois Foeke

Van Malderen Bjorn

RES/

Williams Joe

De Rouck Kevin

 

DS.  Luc

Mecano:  John

Verzorgers : Patrick   Dino  Philippe

Camion  DC Ronny

 

INFO /

155 km            14.30 h

Verzamelen aan Asfra Flanders om    10.45 h  a  11.00 h

Verzamelen aan  De Heidebloem

                                Mastenbaan 14

                                PULDERBOS  ZANDHOVEN    om  12.45 h

 

 

 

 

 

 

 

 

Renners opgepast !!!!!!

Zat 4 of  Zond 5 Mei     zijn er PROVINCIALE KAMPIOENSCHAPPEN  U23  en  Elite ZC

IEDERE renners is verplicht te starten in zijn eigen provincie

 

Voor alle info …..zie Cycling Vlaanderen

zondag 28 april grote prijs affligem ic 1

selectie

Van Nuffelen  Glen

Schotte  Louwrence

Fransen  David

Van De Meulebroecke  Steven

Dubois  Foeke

Verwaest Kevin

Marc Heaney

 

DS :   LUC

Verzorgers :   Patrick    Dino   Philippe

Mecano : John

Camion :  Ronny DC

 

Info 

162 km       START  13.30h

Verzamelen aan de camion  om 12.00h

Sportcomplex   Bellestraat 99    Affligem


ZONDAG 14  APRIL WIEZE      BVB

SELECTIE 

Van Nuffelen  Glen

Schotte  Louwrence

Fransen  David

Buyl  Stijn

Van De Meulebroecke  Steven

Van Malderen  Bjorn

Dubois  Foeke

RESERVEN

Fierens Wietse

Williams  Joe

 

DS :   LUC

Verzorgers :   Patrick    Dino   Philippe

Mecano :

Camion :  Ronny DC


WOENSDAG   10 APRIL      SCHELDEPRIJS   SCHOTEN     BVB

SELECTIE :

Schotte  Louwrence

Fransen  David

Verwaest  Kevin

Dubois  Foeke

Buyl  Stijn

Fierens Wietse

Williams  Joe

RESERVEN

Rottiers  Jens

Van  Nuffelen Glen

 

DS /   Luc

Verzorgers /  Patrick    Philippe     Dino

Mecano /  John

Camion /  Ronny DC

 

INFO /

151 Km         Start :  12.00 H

Verzamelen aan Asfra - Flanders  om  9.00 H

Verzamelen aan:   Sporthal  DEZEURT

                                  Eksterstraat  8

                                 SCHOTEN            om  10.30 H


ZONDAG 17 MAART OMLOOP VAN HET WAASLAND (Profs)

SELECTIE

Van Nuffelen Glen

Dubois  Foeke

Schotte  Louwrence

Fierens Wietse

Heaney Marc

Van De Meulebroecke  Steven

Verwaest  Kevin

RESERVEN

Williams  Joe

Rottiers Jens

 

DS :  Luc

Mecano : 

Verzorgers :  Patrick      Dino     

                        

Camion :   Ronny  D C 

 

INFO:

Verzamelen aan Asfra Flanders  om  10.30 h

Verzamelen aan  de   Sporthal 

                                       Sportlaan

                                      LOKEREN    om  12.00h

 


ZONDAG   10 MAART     BRUSSEL - ZEPPEREN

SELECTIE

Van Nuffelen   Glen

Dubois   Foeke

Schotte  Louwrence

Fransen  David

Heaney  Marc

Van De Meulebroecke  Steven

Williams  Joe

RESERVEN

Fierens Wietse

Rottiers  Jens

 

DS /  LUC

Mecano :     John

Begeleiders :        Dino     Philippe

Chauffeurs :   Ronny  C

 

INFO :   

151 Km      13.20 h

Verzamelen aan de winkel Asfra Flanders  om 9.45h

Verzamelen aan de kleedkamers :  Gemeenteschool

                                                               Zavantemse steenweg

                                                                DIEGEM                 om  12.00 h


Zondag 3 Maart  2019 GENT -  STADEN  

SELECTIE

Van Nuffelen  Glen

Dubois  Foeke

Schotte  Louwrence

Fierens Wietse

Fransen David

Heaney  Marc

Van Malderen Bjorn

RESERVEN

Rottiers  Jens

Williams Joe

 

DS: LUC

Mecano: JOHN

Verzorgers: PATRICK/ DINO/ RONNY/ PHILIPPE

 

INFO

155 KM/ START OM 13H30

Verzamelen aan winkel Asfra Flanders om 10H00

Verzamelen aan de kleedkamers om 12H00

Sporthal / DE WANKAARDE

                   Ooststraat 4       STADEN