WOENSDAG   9 OKTOBER     GP.  JULES VAN HEVEL       ICHTEGEM

    SELECTIE /

 

Schotte  Louwrence

Dubois Foeke

Rottiers  Jens

Williams  Joe

Sonderling Ezra

Sankovic  Alex

De Rouck Kevin

RES ; 

Verwaest  Kevin

 

 

                  133 KM           14.30 h

 

Ds : Patrick

Mecano : John

Begeleiders :   Dino.....…..Pa Schotte.....

 

Verzamelen  Spothal  van  ICHTEGEM    Keibergstraat  32   om  13.00 H

 

 

 

ZONDAG  6 OKTOBER            KAMP VAN BELGIE    (Ploegen 6 renners) )

                                             BORLO                  B V B

SELECTIE / Start : 4...5 of 6 renners 

                              4 Renners aan de aankomst

 

Schotte  Louwrence

Dubois Foeke

Vandemeulebroecke  Steven

Rottiers  Jens

Vanmeirhaeghe  Dante

De Rouck Kevin

Buyl Stijn

 

INFO / +

Start :    Asfra Racing Team    om   13.56 h

 Verzamelen aan de aankomst strook ( Homstraat )  in  BORLO   om 12.00h

 

Ds :  Luc

Mecano :  John 

Begeleiding :  Dino

 

 

 

ZONDAG  22  SEPTEMBER    MEM.  FR. LENERS       MOMIGNIES       BVB

     SELECTIE /

Van Nuffelen  Glen

Schotte  Louwrence

Dubois  Foeke

Vandemeulebroecke  Steven

Rottiers   Jens

Fierens Wietse

 

RES :

Van Malderen  Bjorn

Verwaest  Kevin

 

   151 Km                    13.30 H

DS : Luc

Mecano : John

Begeleiders :  Dino          Pa Glen  Pa Schotte

 

INFO :   Verzamelen onmiddellijk in......        MOMIGNIES

                                                                             Grand Place      om 12.00 H

 

 

 

ZONDAG  15 SEPTEMBER     MEM. WILLY DE RIJCK     OPHASSELT

 

     SELECTIE  /  6 Renners

Schotte   Louwrence

Van Nuffelen  Glen

Dubois  Foeke

Heaney  Marc

Johnston  Taylor

Rios Cristiano

RES :

Fierens Wietse

Van Malderen Bjorn

 

136  Km       14.00 H

 

Ds :  Luc

Mecano :  John

Begeleiders :  Dino       Pa  Louwrence        Pa  Glen   

 

Info :    Verzamelen Asfra Flanders  om  11.00 h

             Verzamelen  aan  Eet en Praatcafe : Bildeken  Hoek Leopoldlaan

                                                                               OPHASSELT       om  12.30 H

 

ZATERDAG  14  SEPTEMBER      GP. G. BEL.   NIEUWERKERKEN - WAAS

 

    SELECTIE /   7 Renners

Rottiers  Jens

Verwaest  Kevin

Johnston  Taylor

Van Malderen Bjorn

Vandemeulebroecke Steven

Heaney  Marc

Naveen  John

 

RES:

Grey  Matthew

Rios Cristiano

 

156 KM            14.00H

 

Ds  : Luc

Mecano :   John

Begeleiders :  Dino

 

Info :  Verzamelen  aan Asfra Flanders om 10.30 H

          Verzamelen aan de sporthal :  De Mispelaar  Gijselstrrat 41  

                                                                NIEUWERKERKEN WAAS    om  12.30 h

 

 

 

 

ZONDAG  8 SEPTEMBER    MEM. G. LETECHEUR      EREZEE      BVB

SELECTIE /

 

Schotte  Louwrence

Van  Huffelen  Glen

Dubois  Foeke

Rottiers  Jens

Van Meerhaeghe  Dente

Fransen David

 

RES /

 

165 km            13.00 H

 

DS : Patrick

Mecano /  John

Verzorgers :   Dino       Pa  Glen       Pa Louwrence

 Verzamelen aan  Asfra Flanders      om   9.00 h

Verzamelen aan  :  Hall  Omnisport   EREZEE  om   11.30 H

 

 

 

WOENSDAG    4 SEPTEMBER     WINGENE KOERS           WINGENE

 

SELECTIE /

 

Schotte   Louwrence

Van Compernolle  Kenneth

Johnstone  Taylor

Heaney  Marc

Naveen  John

Sellar  Thimothy

 

Res /

 

Rottiers  Jens

Ricci  Christian

 

158  KM          14.00 H

 

Verzamelen aan Asfra Flanders  om    10.30 h

Verzamelen aan de    Sporthal      Beernemstraat    WINGENE   om   12.30 H

 

 

ZONDG  1 SEPTEMBER    GP. STONE - LUX         MEERHOUT

 

 SELECTIE / 6 renners

Heaney  Marc

Schotte Louwrence

Johnstone Tayler

Sellar Thimothy

Naveen  John

Verwaest  Kevin

 

RES/

 Ricci Cristian

Van Malderen Bjorn

 

 

135 Km                14.00 H

 

DS : Patrick

Mecano : ……….

Verzorgers :  Dino

Verzamelen aan Asfra Flanders   om  10.30 h

Verzamelen aan  de Sporthal   Schoolstraat  1   2450  MEERHOUT  om   12.30 H

 

WOENSDAG  28 AUGUSTUS    MEM.  D. JONCKHEERE   OUDENBURG

SELECTIE /    6 renners

 

Schotte Louwrence

Heaney  Marc

Johnstone  Taylor

Rios  Christiano

Naveen John

Ricci Christian

Res /

Sellar Thimothy

Ingwerson Jacob

 

160 km           14.00h

DS:   Luc

Mecano :  John

Begeleiders :   Patrik  V D ST

 

Verzamelen aan  Asfra  Flanders  om   10.30 h

Verzamelen  aan de sporthal  : Ter Beke     in  OUDENBURG    om  12.30 h

 

 

   SELETIE     RONDE VAN OOST VLAANDEREN   U23

              21  …… 25  Augustus  2019

 

Heaney  Marc

Fransen David

Van Compernolle  Jason

Van Malderen Bjorn

Ingwerson Jacob

Lennon Tim

Van Meerhaeghe  Dante

 

RES:

Fierens Wietse

Rottiers  Jens

 

1e Rit  : NEVELE      14.00h

2e Rit : URSEL          12.00h

3e Rit : KRUISEM      13.30h

3e Rit : HAASDONK    13.30h

4e Rit : BAVEGEM      13.30h

 

DS ;  Patrick

Mecano : John

Begeleiders :   Dino        Philiphe    Patrick V D ST

 

INFO : 

Verzamelen 1e Dag aan de Winkel Asfra Flanders   alleen voor Buitl. renners  om 10.30 h

Verzamelen 1e Dag voor iedereen :   NEVELE

                                                                  VAART RECHTS       VOETBAL TEREIN    

                                                                   om 12.15 h                                                 

   Verdere info door Patrick na de rit v d dag

DINSDAG   20 AUGUSTUS    OMLOOP V D GRENSSTREEK   WERVIK

SELETIE :

Schotte  Louwrence

Van Compernolle Kenneth

Rios  Cristiano

Sellar Thimothy

Johnstone  Tayler

Ricci Chistian

Naveen  John

RES:

Dubois  Foeke

 

165 Km        Start  :13.00 h

 

INFO :  

Verzamelen aan de winkel Asfra Flanders  om 9.30 h

Verzamelen aan Stadsdomein  : OOSTHOVE   Speiestraat 32    WERVIK  om  11.30 h

 

WOENSDAG   7 AUGUSTUS        HILLE 60      ZILLEBEKE

SELECTIE  :     6 renners

 Schotte  Louwrence

Rios Christiano

Sellar Thimothy

Johnstone Taylor

Doherty  Tony

Ricci  Christian

RES:

Gariglio  Martin

Lennon Tim

Rottiers  Jens

 

DS :  Patrick

Mecano : John

Begeleiders :  Pa Schotte         Philiphe

 

140 km                   16.00 h

 

INFO :  

Verzamelen aan Asfra Flanders  om   12.30h

Verzamelen aan  ;   Voetbalplein : Hollebeke

                                    Wervikstraat 210

                                    ZILLEBEKE           om14.30h

   

WOENSDAG    31 JULI   INTERNATIE  RENINGELST

SELECTIE /

 

Schotte  Louwrence

Heaney  Marc

Rios Cristiano

Marquez  Mandel

Sellar Thimothy

Harvey Matthew

Harvey Timothy

RES /

Lennon Tim

Ricci  Chistian

Rottiers  Jens

 

DS:  Patrick

Mecano : John

Verzorgers :  Patrick V d St               Tony D

 

161 KM                  13.30H

 

Vertrekken aan de winkel Asfra Flanders om    10.00h

Verzamelen aan de camion om 12.00h

                 Voetbalplein De Makke

                 Kriekstraat        RENINGELST

 

 

 

 

 

 

WOENSDAG  24 …...28 JULI   RONDE VAN VLAAMS BRABANT

SELECTIE

U 23                                                   + 23 

Van Huffelen  Glen                        Schotte  Louwrence

Heaney Marc                                   Rios  Christiano

Fransen David                                 Vandemeulebroecke Steven

Gariglio Martin                   

 

RES=  Van Malderen Glen 

              Fieren Wiietse   

              

 

            Verzamelen aan Asfra Flanders  om  9.45h

           Verzamelen  aan    De Sprthal

                                              Oude Heerweg   112

                                               HAKENDOVER            om 12.00h

INFO /

1e Rit...….HAKENDOVER

2e Rit......LIEDEKERKE

3e Rit......LEEFDAAL    (ind.tijdrit)

4e Rit...…LEEFDAAL

5e Rit....RILLAAR

 

DE RENNERS VERBLIJVEN BIJ DE FAM. VAN HUFFELEN

Waarvoor dank .  TOP.

ZONDAG   21 JULI     HULSHOUT          BVB

 

SELECTIE

 

Verwaest  Kevin

Dubois  Foeke

Fransen  David

Van Malderen  Bjorn

Vandemeulebroecke  Steven

Rottiers  Jens

Fierens  Wietse

RES/

Van Compernolle  Jason

Williams joe

 

 

DS /  Patrick

Mecano : John

Verzorgers :  Dino......Philippe

 

info:....     140 km              14.45 h

Verzamelen aan Asfra Flanders    om    11.30 H

Verzamelen   Sporthal       Industriepark 3       2235  HULSHOUT  om   13.00 H

RONDE VAN  LUIK         15  TOT 19 JULI

 

SELECTIE

Schotte  Louwrence

Van Huffelen  Glen

Dubois  Foeke

Van Compernolle  Kenneth

Rios  Christiano

Marquez  Mandel

Ricci  Chistian

RES/

Fransen  David

Gariglio  Martin

 

DS/   Patrick

Mecano /  John

Verzorgers /   Dino        Pa  Louwrence  en  Glen

 

INFO / 

1e  Rit ….Limbourg    

2 e Rit....Plombieres

3e Rit....Hamoir

4e Rit....Braives

5 e Rit ….Seraing

Iedere avond  slaapt de ploeg  in  INSTITUUT  PROV.       LA REID

 

Verzamelen de 1e dag  aan Asfra Flanders  om  8.30 h

Verzamelen  in  LIMBOURG   aan de parking   QUAI des RELIGIESSES om  11.00h

Start  1 e  rit om  12.25 h

 

ZONDAG    14 JULI       GP. ST. NIKLAAS    i.c.

SELECTIE /

 

Heaney  Marc

Fransen  David

Van Malderen  Bjorn

Sellar  Thimothy

Harvey  Timothy

Harvey  Matthew

Gariglio  Martin

 

RES:

Buyl  Stijn

Rottiers  Jens

Fierens Witse

 

DS:     Luc

Mecano: John

Begeleiders:    Dino        Patrick  V D St

 

INFO/

  160 km                14.00h

Verzamelen aan Asfra Flanders   om   10.45h

Verzamelen aan  :  Sporthal De Witte Molen

                                    Azalelaan    29

                                    St Niklaas                  om   12.30 h

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAANDAG  8 JULI      SCHAAL  SCHOETERS         BEVEREN

SELECTIE/

 

Schotte   Louwrence

Rios  Christiano

Heaney  Marc

Marques  Mandel

Van Huffelen  Glen

Ricci Christian

Gariglio  Martin

 

RES:

Buyl  Stojn

Dubois  Foeke

 

DS : Patrick

Mecano :  John

Begeleiders :  Patrick V D ST        Pa  Schotte

 

INFO:        159 KM            13.30 H

Verzamelen aan de winkel Asfra Flanders  om  10.30 h

Verzamelen aan :   Atletiek Piste Beveren

                                  Klapperstraat

                                  BEVEREN           om  12.00h

                          

 

ZATERDAG  6 JULI       GP. RIK VAN LOOY      HERENTALS

 SELECTIE :

Verwaest  Kevin

Rios Christiano

Marquez  Mandel

Heaney  Marc

Gariglio  Martin

Schotte  Louwrence

Ricci  Christian 

 

RES:

Dubois  Foeke

Sellar Timothy

 

 

 

DS :   Luc

Mecano :  John

Begeleiders : Dino       Philiphe

 

  INFO:           151 km        15.00 h

 

Verzamelen  aan    Asfra Flanders  om    11.30 h

Verzamelen  aan  Sporthal :    KFC Grobbendonk

                                                      Vaartkom   2

                                                      GROBBENDONK          om  13.30 h

 

 

 

 

 

 

 

HELLO  RENNERS

Vanaf... 17 juni  tot  5 juli  gaan we er even tussenuit.

De examen staan voor de deur en er zijn ook geen I.C wedstrijden.

Jullie kunnen tussendoor  1.12 A en 1.12 B    rijden.

Alsook Prof wedstrijden maar met wild card dan.

 

Tot later eens …..Asfra Racing Team

ZONDAG  16 JUNI       ROMSEE - STAVELOT - ROMSEE    I.C

 

SELECTIE /

Schotte  Louwrence

Van Nuffelen Glen

Franssen  David

Jones  Bradley

Gariglio Enzo Martin

Dubois  Foeke

Rios Rojas Christian

RES :

Williams  Joe

Sellar  Thimothy

 

DS :  Luc

Mecano :  John

Verzorgers : Patrick       Dino

 

Info:   165 km            13.30h

Verzamelen aan  Asfra Flanders  om   9.15h 

Verzamelen    :     Sporthal  de Fleron

                               Avenue de  l Espace  4

                              4620    FLERON              om  12.00H

                              

                       

 

 

 

 

DINSDAG  11  JUNI    KAMP   V H   WAASLAND      I.C

SELECTIE  /

Verwaest   Kevin

Schotte   Louwrence

Heaney Marc

Gariglio Enzo Martin

Jones  Bradley

Buyl  Stijn

Van Compernolle  Kenneth

RES/

Marquez  Mandel

Williams  Joe

 

 

163 KM            14.00H

INFO /

Verzamelen aan  Asfra Flanders om   11.00h

Verzamelen aan sporthal  DE  KLAVERS  St Andriesstraat  BELSELE WAAS   om 12.45 h

 

DS /   Luc of  Patrick

MECANO /   John

BEGEL/    Patrick......Dino......Philippe

 

 AAN  ALLE  RENNERS     U23    en    ELITE

ZONDAG  9  JUNI  

is er  een wedstrijd   1.12 B  in   HOREBEKE   

Dit is een wedstijd georganiseerd door een onzer sponsoren.

Daarom de renners die niet geselecteerd zijn voor  I.C.s dienen daar te starten.

Bij afwezigheid dient de ploegleiding te worden verwittigd.

AMATEURS en MASTERS   mogen ook  starten.

INFO /

HOREBEKE        15.30H     115 KM

D.Sp  :   LUC  is aanwezig

Dank u

 

 

 

ZONDAG  9 JUNI       MEM. VAN CONINGSLO    1.2    U25

 

SELECTIE /

Van Nuffelen  Glen

Fransen  David

Heaney Marc

Van Malderen  Bjorn

Doherty  Tony

Grey  Matthew

Rottiers  Jens

RES /

Sellar  Timothy

Gariglio  Martin

 

DS:   Patrick

Mecano  :  John

Begeleiders :  Dino........Pa  Glen...… Pa Bjorn

 

INFO /        180 KM...………..12.35 H

Verzamelen aan Asfra Flanders om   9.30 H

Verzamelen aan de Sporthal  Wavre   in  WAVER   om  11.00H

neyZONDAG  2  juni       GP  ETIENNE DE WILDE  LAARNE    ic

SELECTIE /

Verwaest  Kevin

Vandemeulebroecke  Steven

Schotte Louwrence

Van Nuffelen  Glen

Fransen  David

Heaney  Marc

Jones  Bradley

RES/

Dubois Foeke

Rottiers   Jens

 

153 KM             13.00H

 

DS /  Luc

Mecano /   John

Verzorgers  /  Patrick   Dino  Philippe

Camion/  Ronny   DC

 

INFO /  

Verzamelen aan de winkel  Asfra Flanders  om  10.15h

Verzamelen aan de sporthal  in Laarne  om 11.30h

 

 

 

ZONDAG    19 MEI     GP  WASE POLDERS          PROFS

SELECTIE

Verwaest   Kevin

Vandemeulebroecke    Steven

Van Malderen  Bjorn

Williams   Joe

 

 

Alleen  Belgische  renners

 

 

176  km     Start :     13.30   h

Ds :  Patrick

Mecano:     Patrick  V d St

Begeleiders:   Dino

 

Verzamelen: Aan de aankomst om  12.00 h

Volgwagen is  aanwezig

Allen  bevoorradings biddons  !!!!!

RONDE VAN  ALBANIE            2.2

           20-21-22-23-24  MEI

SELECTIE :

Fransen  David

Schotte  Louwrence

Dubois  Foeke

Van Nuffelen  Glen

Jones Bradley

Buyl    Stijn

 

DS :  Luc

Mecano ;  John

Begeleiders :   Pa Schotte  en Pa Van Nuffelen

 

INFO /   Special webb  voor T D Albanie 2019

 

ZONDAG      12 MEI        ZANDHOVEN       BVB

SELECTIE :

Fransen  David

Vandemeulebroecke  Steven

Buyl  Stijn

Verwaest  Kevin

Schotte  Louwrence

Dubois Foeke

Van Malderen Bjorn

RES/

Williams Joe

De Rouck Kevin

 

DS.  Luc

Mecano:  John

Verzorgers : Patrick   Dino  Philippe

Camion  DC Ronny

 

INFO /

155 km            14.30 h

Verzamelen aan Asfra Flanders om    10.45 h  a  11.00 h

Verzamelen aan  De Heidebloem

                                Mastenbaan 14

                                PULDERBOS  ZANDHOVEN    om  12.45 h

 

 

 

 

 

 

 

 

Renners opgepast !!!!!!

Zat 4 of  Zond 5 Mei     zijn er PROVINCIALE KAMPIOENSCHAPPEN  U23  en  Elite ZC

IEDERE renners is verplicht te starten in zijn eigen provincie

 

Voor alle info …..zie Cycling Vlaanderen

zondag 28 april grote prijs affligem ic 1

selectie

Van Nuffelen  Glen

Schotte  Louwrence

Fransen  David

Van De Meulebroecke  Steven

Dubois  Foeke

Verwaest Kevin

Marc Heaney

 

DS :   LUC

Verzorgers :   Patrick    Dino   Philippe

Mecano : John

Camion :  Ronny DC

 

Info 

162 km       START  13.30h

Verzamelen aan de camion  om 12.00h

Sportcomplex   Bellestraat 99    Affligem


ZONDAG 14  APRIL WIEZE      BVB

SELECTIE 

Van Nuffelen  Glen

Schotte  Louwrence

Fransen  David

Buyl  Stijn

Van De Meulebroecke  Steven

Van Malderen  Bjorn

Dubois  Foeke

RESERVEN

Fierens Wietse

Williams  Joe

 

DS :   LUC

Verzorgers :   Patrick    Dino   Philippe

Mecano :

Camion :  Ronny DC


WOENSDAG   10 APRIL      SCHELDEPRIJS   SCHOTEN     BVB

SELECTIE :

Schotte  Louwrence

Fransen  David

Verwaest  Kevin

Dubois  Foeke

Buyl  Stijn

Fierens Wietse

Williams  Joe

RESERVEN

Rottiers  Jens

Van  Nuffelen Glen

 

DS /   Luc

Verzorgers /  Patrick    Philippe     Dino

Mecano /  John

Camion /  Ronny DC

 

INFO /

151 Km         Start :  12.00 H

Verzamelen aan Asfra - Flanders  om  9.00 H

Verzamelen aan:   Sporthal  DEZEURT

                                  Eksterstraat  8

                                 SCHOTEN            om  10.30 H


ZONDAG 17 MAART OMLOOP VAN HET WAASLAND (Profs)

SELECTIE

Van Nuffelen Glen

Dubois  Foeke

Schotte  Louwrence

Fierens Wietse

Heaney Marc

Van De Meulebroecke  Steven

Verwaest  Kevin

RESERVEN

Williams  Joe

Rottiers Jens

 

DS :  Luc

Mecano : 

Verzorgers :  Patrick      Dino     

                        

Camion :   Ronny  D C 

 

INFO:

Verzamelen aan Asfra Flanders  om  10.30 h

Verzamelen aan  de   Sporthal 

                                       Sportlaan

                                      LOKEREN    om  12.00h

 


ZONDAG   10 MAART     BRUSSEL - ZEPPEREN

SELECTIE

Van Nuffelen   Glen

Dubois   Foeke

Schotte  Louwrence

Fransen  David

Heaney  Marc

Van De Meulebroecke  Steven

Williams  Joe

RESERVEN

Fierens Wietse

Rottiers  Jens

 

DS /  LUC

Mecano :     John

Begeleiders :        Dino     Philippe

Chauffeurs :   Ronny  C

 

INFO :   

151 Km      13.20 h

Verzamelen aan de winkel Asfra Flanders  om 9.45h

Verzamelen aan de kleedkamers :  Gemeenteschool

                                                               Zavantemse steenweg

                                                                DIEGEM                 om  12.00 h


Zondag 3 Maart  2019 GENT -  STADEN  

SELECTIE

Van Nuffelen  Glen

Dubois  Foeke

Schotte  Louwrence

Fierens Wietse

Fransen David

Heaney  Marc

Van Malderen Bjorn

RESERVEN

Rottiers  Jens

Williams Joe

 

DS: LUC

Mecano: JOHN

Verzorgers: PATRICK/ DINO/ RONNY/ PHILIPPE

 

INFO

155 KM/ START OM 13H30

Verzamelen aan winkel Asfra Flanders om 10H00

Verzamelen aan de kleedkamers om 12H00

Sporthal / DE WANKAARDE

                   Ooststraat 4       STADEN