ELITE  2      &      U23

          SEIZOEN  2022  (KAlender)   OV

              OEFENSTAGE   voorzien  in   TURKIJE ....!!!!

            27 JANUARI ........6 FEBRUARI  2022  is de streefdatum  ???

Aangezien de slechte toestanden in 

verband me Covid 19 zal het programma in Turkije afgelast worden....

 

   29 jan                            GP PAMFILIA    1.2

   30 jan                            GP MEGASARAY   1.2

 

TRAINING in Belgie

   

9..16...23....30 januari

6...13 februari 

Start uur....9h30   aan ASFRA-Flanders 

Indien ander uurschema zal dat worden aangemeld.

 

  20 febr                                         OEFENWEDSTRIJD      BOTTELARE    ......AFGELAST !!!!!!

 27 febr                                          GENT - STADEN    1     

    

 13 maart                                      LA GET UP CUP    AYWAILE    2     

                                       

 

    2 april                                           WORTEGEM KOERSE    ( Indiv)    CLUB wedstrijd.

 

 18 april                                          NIEUWRODE      BVB

 20 april.....24 april                         ARDEN CHALLANGE  

    24  april                                          GP  AFFLIGEM       1

 

  

   8 mei                                             ZANDHOVEN          2

 15 mei                                           GP    DE ROCHEFORT        BVB

 29  mei                                            GP. DE WILDE   LAARNE     2

 

   31mei.….4 juni                                 RONDE VAN ALBANIE          2 . 2     

 

 

 

                          

  14 juni                                               KAMP. V H WAASLAND   BELSELE       1

 

 

 

  3 juli                                                 BK  PLOEGENTIJDRIT        MONTENAKEN          BVB                                      4 juli                                                  SCHAAL  SCHOETERS     1

 9  juli                                                DWARS  DOOR   WINGENE   1

  10 juli                                              SINT NIKLAAS      1     

                                                                                                                                                                                                24 juli                                               BRUSSEL - ZEPPEREN     1         

28  juli                                               INTERNATIE  RENINGELST    1     

       

 

3........7 oogst                                  TOUR DE NAMUR      I.C.      

23 oogst                                       OMLOOP V D GRENSSTREEK   WERVIK     BVB

28 oogst                                         K V BELGIE       ST LIEVENS  HOUTEM

                                                        U 23         ELITE                 

31  oogst                                         GP   DE JONCKHERE   OUDENBURG   1 

 

 

 4 sept                                            A TRAVERS  L ARDENE        BVB

5 sept                                             ERPE MERE           1

 7 sept                                             WINGENE KOERSE    1

10 sept                                          NIEUWKERKE WAAS       2       ????

17 sept                                          GP.  BLANGY  SUR  BRESLE   (FR)   ?????                                                            18 sept                                           MOMIGNIES           BVB

 

     

24 sept                                            BERLARE       BVB

29  sept                                           BERLARE           2

  

                                                           

2 okt                                               GP.   J VAN HEVEL  ICHTEGEM     2                              

 

 

          

 

                             renners 2022   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Deleu   Arnaud     
De Portemont  Gauthier
De Regge   Renzo
De Roeck Kevin   
De  Meuleneire  Laurenz
Dubois Foeke   
Kleinpeter  Guilermo
Liagre Maurits    
Ranson  Nourdin   
Roelants  Jelle
Schotte Louwrence 
Van Compernolle  Jamie    
Van Compernolle  Jason (Cross)   
Van Compernolle   Kenneth (Cross)   
Van Malderen  Bjorn   
Vanmeerhaeghe  Dante   
Vervaille  Arne
Wydooghe   Jaron
 
 
Buitenlanders/
Hill  Jordan     Gbr
Stancovic  Marco    Serbia
Whytfield  Sean    Austr
Swanstrom  Parker   Canada
Maka  Omer     Israel
Marquez  Mandel    Chili
John  Naveen   India
 
 
Lauwe
Baaigem
Oudenaarde
'S Gravenwezel
Zwalm
Halle
Waregem
Herzele
Brugge
Zedelgem
Dentergem
Dentergem
Beernem
Baasrode
Oudenaarde
Zerkegem
Lichtervelde