kalender 2019

16 tot 24 febCIRCUIT  DES  VENDEENNES  (Challenge)

                                      7 Renners  + 3  of  4 reserve      

 

24 Feb                        BOTTELARE Oefenwedstrijd  voor alle  renners

 

3 maart                       GENT - STADEN   1 7renners

10maart                      BRUSSEL - ZEPPEREN  1   7 renners

17 maart                     OMLOOP HET WAASLAND   6 renners

                                                                                

10 april                       SCHELDEPRIJS  SCHOTEN     BVB    7 renners

14 april                       WIEZE         BVB      7 renners

15 april                      GP  DE  GOUY  BELLONNE  ( FRANCE )    6 renners

17 tot 21 april             ARDEN  CHALLENGE    7 renners

28 april                       GP AFFLIGEM   1 

                                    

4 of 5 mei                      Prov Kamp    O VL     W VL     ANTW       BRAB     U23  en ELITE

12 mei                        GP  ZANDHOVEN      BVB    7 renners

19 mei                        GP. WASE POLDERS VERREBROEK  (PROFS)     5 Renners    

20 tot 24 mei               RONDE VAN ALBANIE 2.2      ( 6 renners )

25 mei                         POLLARE   U23   2

2 juni                           GP   E . DEWILDE LAARNE  1  

                                      ISIERES       PROFS        5 Renners

9 juni                          MEM. VAN CONINGSLO PH     1.2   

10 juni                          PERWEZ - PERWEZ     BVB     7 renners       AFGELAST  !!!!!

11 juni                          KAMP V H  WAASLAND  BELSELE   1

16 juni                          ROMSEE - STAVELOT - ROMSEE    1

 

6 juli                             GP. RIK VAN LOOY  HERENTALS    1   

7 juli                             OMLOOP HET NIEUWSBLAD   U23   R S     ????            

8 juli                             SCHAAL  SCHOETERS   1

11 juli                           MELLE   (PROFS )    

14 juli                           GP STAD ST NIKLAAS   1 

15 tot 19 juli                 TOUR DE  LIEGE

21 juli                           SCHAAL  INDEKU    HULSTHOUT    BVB    7   

24 tot 28 juli                 RONDE V VLAAMS BRABANT  4 renners U 23           en 3 renners + 23

31 juli                           INTERNATIE   RENINGELST   1

4 aug                            AARTSELAAR  2

7 aug                            HILLE  60    ZILLEBEKE   2  ( 6 Ren )

11 aug                          ANTWERPSE  HAVENPIJL   1.2     ???

18 aug                          KAMP VAN BELGIE 

20 aug                          OMLOOP V D GRENSSTREEK   WERVIK  1

21 tot 25 aug                RONDE VAN   OOST VLAANDEREN    U 23

22 aug                          GP  LUCIEN VAN IMPE    ( PROFS )

25 aug                          GP  DE LA MAGNE   SOUMAGNE   1

27 aug                          GERAARDSBERGEN  (PROFS  )

28 aug                          MEM. JONCKHERE OUDENBURG  1  ( 6 Ren

 

1 sep                             GP. STONE LUX  MEERHOUT   2    

3 sep                             GP JONH HANNES CUP   ERPE     ( PROFS)      

4 sep                             WINGENE KOERS     1   (6 Ren )

7 sep                             NIEUWERKERKEN WAAS    1

7 sep                             KEMMEL     U 23  2

8 sep                            MEM. G  LETECHEUR   EREZEE      BVB    7 

10 sep                           MEM. BRIEK SCHOTTE   DESSELGEM

15 sep                          OPHASSELT       Mem.  DE RYCK   2

15 sep                           GP  DE BLANGY SUR BRESLE       FRANCE   

16 sep                           VIANE    (PROFS  )

17 sep                          TEXTIEL PRIJS  VICHTE    (PROFS)

19 sep                          STEKENE     (PROFS )

21 sep                           ZANDBERG CLASSIC  HARELBEKE   2

22 sep                           MEM.  FR  ENERS  MOMIGNIES     BVB   7 

26 sep                           GP  F.DE BRUYNE   BERLARE    (PROFS  

 

6 okt                              BK. PLOEGENTIJDRIT    BORLO    5 renners

9 okt                              GP. J. VAN HEVEL   ICHTEGEM    2   

11 okt                            ZWEVEZELE KOERS   (PROFS )  

13 okt                            DIRECT VELO  CHALLENGE   VILLERS LES TEMPLE  1

15 okt                            SLUITINGS PRIJS    PUTTE KAPELLEN


renners 2019

 
Bishop Ed
Buyl  Stijn
Brunning Jente
De Vulder Gilles
De Roeck Kevin
Desquiens David (Cross)
Doherty Tony
Dubois Foeke
Fierens Wietse
Fransen David
Gariglio Martin
Grey  Matthew
Harvey  Matt
Harvey  Tim
Heaney Marc
Ingwersen  Jacob
Jadhav Omkar
Lennon  Tim
Maes Aïden  (Cross)
Marques Mandel
Naveen John 
Panward  Arvind
Rios Christian
Rottiers Jens
Sellar  Thimothy
Schotte Louwrence
Swalek  David
Tremmerie Ryan
Vandemeulebroecke Steven
Van Compernolle  Jason (Cross)
Van Compernolle  Kenneth (Cross)
Van De Cauter  Zeger
Van Malderen Bjorn
Van Nuffelen Glen
Vanmeerhaeghe Dante
Verwaest  Kevin
Wright  Isaac
Williams Joe (Cross)       
 
 
GBR
Denderhoutem
Zomergem
Lierde
'S Gravenwezel
Frankrijk
Ierland
Halle
Rotselaar
Luik
Argentina
GBR
Australia
Australia
Ierland
USA - Belg
India
Australia
Ingelmunster
Chili
India
India
Colombia
Wetteren
Australia
Zedelgem
Polen
Deerlijk
Nederzwalm
Dentergem
Beernem
Schelderode
Baasrode
Begijnendijk
Oudenaarde
S Gravenwezel
Gbr
Gbr - Belg