ELITE  2    en   U23

SEIZOEN  2020 (KAlender)

              OEFENSTAGE   voorzien  in   TURKIJE

           8....15  FEBRUARI    is de streefdatum

               Met  2  wedstrijden  in verwerkt.  

                      13 Feb ……...GP. ALANYA      1.2

                      14 Feb...……GP.   GAZIPASA   1.2

 

   23 febr                                         OEFENWEDSTRIJD  BOTTELARE

 

   1 maart                                        GENT - STADEN     1    

    8 maart                                        BRUSSEL - ZEPPEREN    1

    15 maart                                     OMLOOP   V H WAASLAND          5 RENNERS

    21 maart                                     GP.   MEDITERRANEAN       1.2         TURKEYE

    22 maart                                     GP.  JUSTINIANO  HOTELS       1.2       TURKEYE

 

    4 april                                           WORTEGEM KOERSE    ( Individueel )

    8 april                                            MEM  SEGERS   SCHOTEN              BVB    

    15 …..19 april                               ARDEN CHALLENGE    ( 6 RENNERS)

    19 april                                           WIEZE          BVB     

    26 april                                            GP  AFFLIGEM       1

 

    10 mei                                             GP MARINUS   ZANDHOVEN        BVB    

   16 mei                                             POLLARE        U23   ???

   16...….20  mei                                 RONDE VAN ALBANIA         2 . 2

   24 mei                                             GP.  E. DE WILDE    1

 

 

 1 juni                                                GP   DU  VELODROME DE   ROCHEFORT       BVB

                                                           STAN  OCKERS CLASSIC  BORSBEEK   1  

2 juni                                                 GULLEGEM             Profs

7  juni                                                MEM . PH. VANCONINGSLOO      1.2

13 juni                                               DWARS DOOR  WINGENE     1

  16 juni                                             KAMP. V H WAASLAND   BELSELE   1

  21 juni                                             ROMSEE -STAVELOT- ROMSEE      1

  28 juni                                             GP.  RIK VAN LOOY    HERENTALS   1

 

 

  2....5 juli                                         TOUR OF  MEVLANA      2.2      TURKEYE                                              

  6 juli                                                SCHAAL SCHOETERS     1

 11 juli                                               GP.  ERCIYES         1.2          TURKEYE

 12  juli                                              GP.  KAYSERI        1.2       TURKEYE

  12 juli                                              KVB  TIJDRIT  PER PLOEG   BORLO       BVB

                                                           SINT NIKLAAS    1

13......17 juli                                      TOUR DE  LIEGE   ( PROVINCE )

21  juli                                               HULSHOUT       BVB  

22 …...26 juli                                   RONDE V VLAAMS BRABANT

30   juli                                               INTERNATIE RENINGELST     1

 

NB:

   4  juli   tot 31 juli    ......Oefenwedstrijden  met voorinschrijvingen

                            Kalender te zien op Cycling Vlaanderen 

                                          

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

2 oogst                                            TRAVERS   L  ARDENNE           BVB

5 oogst                                            HILL 60 KOERS  ZILLEBEKE    2

5......9 oogst                                    TOUR DE NAMUR     

5....9 oogst                                     RONDE  V.   VLAAMS BRABANT   ?????

8  oogst                                           GP.    DEVILE        1.2        TURKEYE

9  oogst                                           GP.   CAPPADOCIA       1.2        TURKEYE

12…..16 oogst                              RONDE  V OOST VLAANDEREN     U 23

18 oogst                                          OMLOOP V D GRENSSTREEK     WERVIK       BVB

22 oogst                                         MOSSELKOERS     HOUTEM       Profs

22  oogst                                        GP.   VELO  ERCIYES         1.2         TURKEYE

23 oogst                                         GP.   CENTRAL ANATOLIA         1.2       TURKEYE

26 oogst                                          MEM. D. JONCKHEERE  OUDENBURG   1

30 oogst                                          GP   DE LA MAGNE  SOUMAGE     1          

 

 

   1.....3 sept                                     TOUR   OF   SERBIA           2.2            SERVIE 

   

 

5 sept                                              GP.   MONT ERCIYES 2200            1.2      TURKEYE

6 sept                                              GP. WORLD BEST HIGH ALT        1.2        TURKEYE

6 sept                                              GP. STONE LUX  MEERHOUT      2

9 sept                                              WINGENE KOERSE      1

12 sept                                           NIEUWERKERKEN - WAAS       1

 12 sept                                          DE KUSTPIJL  HEIST     1.2     ????

 12 sept                                           KEMMEL     U23      

13  sept                                           OPHASSELT     2 

15 sept                                            DESSELGEM         Profs

20 sept                                           MEM.  FR.  LENERS      MOMIGNIES          BVB

20 sept                                            KAMPIOENSCAP VAN BELGIE        LOKEREN

 

2.....4  okt                                       TOUR   OF   MONTENEGRO   2.2

4  okt                                               GP. J VAN HEVEL  ICHTEGEM  2

 

PS:

De kalender gaat door tot 5  november indien er organisaties  zijn.

          

 

                                         renners 2020

 
De Vulder Gilles
Debock  Jurgen
Dedecker  Stijn
Deleu   Arnaud
De Roeck Kevin
Doherty Tony
Dubois Foeke
Esselaar  Remco
Heaney Marc
Hughes  Dylan
Hill  Jordan
Ingwersen  Jacob
John Naveen
Karandashev  Peter
Marquez  Mandel
Panward  Arvid
Rios Rojas Christian
Sankovic  Alex
Stankovic  Marco
Schotte Louwrence
Sonderling   Ezra
Uusiperhe  Jesse
Vandemeulebroecke Steven
Van Compernolle  Jason (Cross)
Van Compernolle  Kenneth (Cross)
Van Malderen Bjorn
Van Nuffelen Glen
Vanmeerhaeghe Dante
Verleyen  Mauro
Verwaest  Kevin
Williams Joe (Cross)       
 
 
Lierde
Dendermonde
Breendonk
Lauwe
'S Gravenwezel
Ierland
Halle
Nederland
Ierland
GBR
GBR
USA - Belg
India
Rusland
Chili
India
Colombia
Slovenia
Serbia
Zedelgem
USA
Finland
Nederzwalm
Dentergem
Beernem
Baasrode
Begijnendijk
Oudenaarde
Zwevegem
S Gravenwezel
Gbr - Belg